Tervező kölcsönTervező kölcsönHirdetés

Meghosszabbították a Széchenyi Kártya Program Krízishiteleit!

2021.05.10.
Szerző: Banknavigator
Utoljára módosítva: 2023. július 17. 10:07

A Széchenyi Kártya Program Krízishitelei komoly segítséget nyújtanak a vállalkozásoknak, és most egy olyan változást is bejelentettek, amely segíthet teljesen visszaállítani a korábbi állapotokat is!

Meghosszabbították a Széchenyi Kártya Program Krízishiteleit!

Széchenyi Kártya Program Krízishitelei eredetileg a 2020-as év végéig voltak elérhetőek, majd első körben 2021. június 30.-ig hosszabbították meg az igénybevételi határidejüket, és most, a legújabb rendelkezések szerint, az Európai Bizottság vonatkozó Közleményével összhangban a Széchenyi Kártya Program Krízishitelei 2021. december 31.-ig igényelhető a feltételeknek megfelelő vállalkozások számára.

Mi a hosszabbítás oka?

Széchenyi Kártya Program Krízishiteleinek hosszabb ideig való elérhetőségére azért volt szükség, mert ugyan a számok alapján rengetegen éltek ezzel a lehetőséggel, de korántsem elegen. Ahhoz, hogy a gazdaság hatékonyan indulhasson újra, és minél előbb elérje a korábbi szintet, szükség van arra, hogy minél több vállalkozás juthasson forrásokhoz, amiből újra beindíthatja a tevékenységét, alkalmazottakat vehessen fel, készleteket halmozhasson fel, és még hosszasan sorolhatnánk. A Széchenyi Kártya Program Krízishitelei erre biztosítanak lehetőséget.

Mire igényelhetőek a Széchenyi Kártya Program Krízishitelei?

  • Széchenyi Kártya Folyószámlahitel Plusz a napi működési költségekre, évi fix 0,1 százalékos kamattal,
  • Széchenyi Munkahelymegtartó Hitel a munkahelyek megőrzésére, évi fix 0,1 százalékos kamattal,
  • Széchenyi Likviditási Hitel a vállalkozás működtetéséhez szükséges forgóeszköz beszerzésekre, évi fix 0,2 százalékos kamattal,
  • Széchenyi Beruházási Hitel Plusz a beruházások finanszírozására, évi fix 0,5 százalékos kamattal,
  • Széchenyi Turisztikai Kártya kifejezetten a turisztikai ágazatban tevékenykedő cégek működésének fenntartására,
  • Agrár Széchenyi Beruházási Hitel Plusz az agrár vállalkozások fejlesztési, beruházási elképzelései megvalósulásának segítésére, évi fix 0,5 százalékos kamattal.

Mire igénylik a legtöbbször a Széchenyi Kártya Program Krízishiteleit?

Egy vállalkozásnak többféle kiadása is lehet, ám a mindennapos működés érdekében a legtöbbször a Széchenyi Kártya Folyószámlahitel Pluszt, illetve a Széchenyi Likviditási Hitelt veszik igénybe, hiszen ebből finanszírozhatóak a legkönnyebben a napi működtetési költségek. A tavalyi évben a megkötött szerződések több, mint 95%-a erre a két típusra vonatkozott.

Az oldalon megjelent írás kifejezetten informáló jellegű és kizárólag a Banknavigátor Kft. és a Financial Consulting Zrt. mint a szerzőknek a véleményét jeleníti meg. A szerzők ezen véleményüket az előzetes szakmai tájékozódásuk és az akkor elérhető legrészletesebb információk alapján fogalmazták meg és jelenítik meg a közzétett írásban, ennek ellenére a szöveg tartalmazhat az olvasás napján már elavult és/vagy már nem a valóságnak mindenben megfelelő adatokat. Ennek megfelelően a Banknavigátor Kft. és a Financial Consulting Zrt. a tévedés jogát teljes mértékben fenntartják, a fenti megfogalmazás semmilyen módon és formában nem tekinthető a tények egyértelmű megjelenítésének. Kérjük a döntése meghozatala előtt feltétlenül tájékozódjon és kérjen szakmai segítséget.

Ajánlott hitelek

Praktikus Kölcsön

THM

10,4%

Futamidő

22 hó

Hitelösszeg

400.000 Ft - 1.000.000 Ft

Promóció

Raiffeisen Személyi Kölcsön - Aktív számlahasználat

THM

12,0% - 19,2%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 10.000.000 Ft

Promóció

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön - „A” ügyfélminősítés

THM

11,17% - 18,65%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Promóció

További blogbejegyzések

Milyen feltételekkel vehetünk fel Széchenyi hitelt 2024-ben?

Milyen feltételekkel vehetünk fel Széchenyi hitelt 2024-ben?

2024.09.23.

A Széchenyi Kártya Program 2024-ben is rendkívül kedvező feltételekkel segíti a kis- és középvállalkozásokat. A program célja, hogy a vállalkozások versenyképességét növelje, és hozzájáruljon a gazdasági növekedéshez. Utánajártunk, hogy milyen feltételekkel vehetünk fel Széchenyi hitelt 2024-ben. Mutatjuk.

Tovább olvasom
Lízingfinanszírozást igényelhetnek a vállalkozások

Lízingfinanszírozást igényelhetnek a vállalkozások

2021.07.28.

A lízingfinanszírozás újra népszerű, és ezt most a vállalkozások is kihasználhatják!

Tovább olvasom
Új Széchenyi hitelekről részletesen

Új Széchenyi hitelekről részletesen

2020.07.10.

Vállalkozással keresed a kenyeredet, és szükséged lenne valamilyen fejlesztéshez egy nagyobb pénzösszegre? Esetleg egy kisebb likviditási gondot szeretnél megoldani, vagy szeretnéd biztonságban tudni magad egy bármikor hozzáférhető összeg által? Akkor az új Széchenyi hiteleket neked találták ki!

Tovább olvasom
KAVOSZ-ról vállalkozói hiteleknél, feltételek!

KAVOSZ-ról vállalkozói hiteleknél, feltételek!

2020.07.15.

A KAVOSZ Zrt. viszonylag régóta létezik: 2002-ben indult a története, és a magyar mikro-, kis- és középvállalkozások egyszerűsített módon történő, kedvezményes kamatozású hitelhez jutásában játszik szerepet. A KAVOSZ a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ), valamint a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara közös projektje, és a nevét is e két szervezetről kapta.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával